MENU

Gudstjenester

27. juni 2019, kl. 18:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

30. juni 2019, kl. 09:00Sted: Aså Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen

30. juni 2019, kl. 09:30Sted: Markedsteltet
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

30. juni 2019, kl. 09:30Sted: Jerslev Marked
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

Det er muligt at bestille kirkebil til og fra gudstjenesten.

30. juni 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Ivana Høgagard

30. juni 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

30. juni 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Kristian Brogaard

2. s. e. trinitatis Luk. 14, 16-24 Efter gudstjenesten er der kirkekaffe i café Møllehave

30. juni 2019, kl. 10:30Sted: Voer Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen

30. juni 2019, kl. 10:30Sted: Tise Kirke
Præst: Katharina Rottbøll Raarup

30. juni 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Niels Kirketerp

30. juni 2019, kl. 19:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Katharina Rothbøll Raarup

2. juli 2019, kl. 10:30Sted: Plejecentret Valdemarsgade
Præst: Gitte Lykke Andersen

Gudstjeneste på plejecentret Valdemarsgade v/Jens Staghøj Liisberg

4. juli 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Lasse Christensen og Mette Bjørn

4. juli 2019, kl. 10:30Sted: Rosengården
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

7. juli 2019, kl. 09:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Katharina Rothbøll Raarup

7. juli 2019, kl. 09:00Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

7. juli 2019, kl. 09:00Sted: Agersted Kirke
Præst: Jeanette Geller

7. juli 2019, kl. 09:00Sted: Ørum Kirke
Præst: Marie Kirketerp

7. juli 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

7. juli 2019, kl. 10:15Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

7. juli 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

7. juli 2019, kl. 10:30Sted: Hellum Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

7. juli 2019, kl. 10:30Sted: Stenum Kirke
Præst: Katharina Rottbøll Raarup

7. juli 2019, kl. 10:30Sted: Melholt Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

9. juli 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Gitte Lykke Andersen

Gudstjeneste på plejehjemmet Kornumgård Der er altergang hver gang

9. juli 2019, kl. 17:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Sognepræst Gitte Lykke Andersen

14. juli 2019, kl. 09:00Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg,Ann Sofi Lægsgaard Andersen

14. juli 2019, kl. 09:00Sted: Voer Kirke
Præst: Jeanette Geller

14. juli 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp, UJ, Hjallerup Sangkor

Som noget nyt vil vi i år holde en sommergudstjeneste i det smukke Anlæg ved Hjallerup Kulturhus. Vi vil fejre, at sommeren står i fuld flor, og på scenen vil Hjallerup Sangkor og korleder Lasse Christensen bære sangen frem. I til fælde af dårligt vejr, vil gudstjenesten holdes på scenen, som er overdækket. Alle opfordres til at blive efter gudstjenesten og nyde medbragt frokost. Menighedsrådet er vært for kaffe og saftevand og for børn vil der desuden være mulighed for at lave snobrød på bålfade.

14. juli 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

14. juli 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

4. s. e. trinitatis Luk. 6, 36-42

14. juli 2019, kl. 10:30Sted: Jerslev Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

14. juli 2019, kl. 10:30Sted: Aså Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

14. juli 2019, kl. 10:30Sted: Øster Hjermitslev Kirke
Præst: Katharina Rottbøll Raarup

14. juli 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Villy Mølgaard

21. juli 2019, kl. 09:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

21. juli 2019, kl. 09:00Sted: Agersted Kirke
Præst: Jeanette Geller

21. juli 2019, kl. 09:00Sted: Mylund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

21. juli 2019, kl. 09:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Jette Bjørka

21. juli 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

21. juli 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

21. juli 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

21. juli 2019, kl. 10:30Sted: Asaa havn
Præst: Jeanette Nymann Geller

21. juli 2019, kl. 10:30Sted: Tolstrup Kirke
Præst: Lise Lundgreen

21. juli 2019, kl. 11:00Sted: Ørum Kirke
Præst: Peder Skamris Pedersen

23. juli 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Gitte Lykke Andersen

Gudstjeneste på plejehjemmet Kornumgård Der er altergang hver gang

28. juli 2019, kl. 09:00Sted: Hellum Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

28. juli 2019, kl. 09:00Sted: Aså Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen

28. juli 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Ivana Høgagard

28. juli 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

28. juli 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Kristian Brogaard

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

28. juli 2019, kl. 10:30Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

28. juli 2019, kl. 10:30Sted: Tise Kirke
Præst: Lise Lundgreen

Gudstjeneste ved Kilden

28. juli 2019, kl. 10:30Sted: Agersted Kirke
Præst: Jeanette Geller

28. juli 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Peder Skamris Pedersen

1. august 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Lasse Christensen og Mette Bjørn

4. august 2019, kl. 09:00Sted: Jerslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

4. august 2019, kl. 09:00Sted: Aså Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen,Jeanette Nymann Geller

4. august 2019, kl. 09:00Sted: Øster Hjermitslev Kirke
Præst: Lise Lundgreen

4. august 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Ivana Høgagard

4. august 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

4. august 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Lise Lundgren

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

4. august 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

4. august 2019, kl. 10:30Sted: Voer Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen

4. august 2019, kl. 11:00Sted: Ørum Kirke
Præst: Peder Skamris Pedersen

4. august 2019, kl. 19:00Sted: Dorf Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

6. august 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet Kornumgård Der er altergang hver gang

6. august 2019, kl. 10:30Sted: Plejecentret Valdemarsgade
Præst: Jens Staghøj Lisberg

Gudstjeneste på plejecentret Valdemarsgade v/Jens Staghøj Liisberg

8. august 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Ivana Høgagard

8. august 2019, kl. 10:30Sted: Rosengården
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

11. august 2019, kl. 09:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Katharina Rothbøll Raarup

11. august 2019, kl. 09:00Sted: Agersted Kirke
Præst: Marie Kirketerp

11. august 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

11. august 2019, kl. 10:15Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

11. august 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

11. august 2019, kl. 10:30Sted: Klubhuset
Præst: Jens Staghøj Liisberg

11. august 2019, kl. 10:30Sted: Tolstrup Kirke
Præst: Katharina Rottbøll Raarup

11. august 2019, kl. 10:30Sted: Mylund Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

11. august 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Peder Skamris Pedersen

15. august 2019, kl. 14:30Sted: Friplejehjemmet
Præst: Jeanette Nymann Geller

18. august 2019, kl. 09:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Katharina Rothbøll Raarup

18. august 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

18. august 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

18. august 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

18. august 2019, kl. 10:30Sted: Hellum Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

18. august 2019, kl. 10:30Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

18. august 2019, kl. 10:30Sted: Tise Kirke
Præst: Lise Lundgreen

18. august 2019, kl. 10:30Sted: Melholt Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

18. august 2019, kl. 14:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: Marie Kirketerp

20. august 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

25. august 2019, kl. 09:00Sted: Serritslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

25. august 2019, kl. 09:30Sted: Ørum Kirke
Præst: NN

25. august 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Ivana Høgagard

25. august 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

25. august 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

25. august 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

25. august 2019, kl. 10:30Sted: Voer Kirke
Præst: Kathrine Buus Christensen

25. august 2019, kl. 10:30Sted: Aså Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

25. august 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

25. august 2019, kl. 16:00Sted: Stenum Kirke
Præst: Lise Lundgreen

Gudstjeneste og Koncert i Kirkelunden, Stenum Denne søndag eftermiddag byder vi velkommen til en kort gudstjeneste og efterfølgende koncert med Den Nye Salmetrio Anette Buonaventzen: vokal Pojken Flensborg: piano & orgel Ulrik Bust: saxofon Nye salmer og fortolkninger af Leonard Cohens sange er på programmet. Den nu afdøde canadiske poet og sanger Leonard Cohen har aldrig været mere populær end lige nu, hvilket ikke mindst skyldes hans eftertænksomme og kloge tekster. Den Nye Salmetrio præsenterer ikke kun sange på engelsk, men også fortolkninger fra den danske hyldest-udgivelse På Danske Læber, hvor en række kendte danske sangskrivere har skrevet danske tekster til Leonard Cohens fantastiske sange. Efter gudstjenesten serveres der grillpølser, øl og vand.

25. august 2019, kl. 19:00Sted: Jerslev Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

1. september 2019, kl. 09:00Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

1. september 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

1. september 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

1. september 2019, kl. 10:30Sted: Markedsteltet
Præst: Kristian Brogaard

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

1. september 2019, kl. 10:30Sted: Jerslev Kirke
Præst: Ann Sofi Lægsgaard Andersen

1. september 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

1. september 2019, kl. 10:30Sted: Aså Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

1. september 2019, kl. 11:00Sted: Ørum Kirke
Præst: NN

Høstgudstjeneste i Oasen i Ørum med efterfølgende kirkefrokost.

3. september 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

3. september 2019, kl. 10:30Sted: Plejecentret Valdemarsgade
Præst: Jens Staghøj Lisberg

Gudstjeneste på plejecentret Valdemarsgadekl. 10.30

3. september 2019, kl. 17:00Sted: Melholt Kirke
Præst: Pernille Gilbak Jensen

Spaghettigudstjenester er gudstjenester i børnehøjde. Vi starter i kirken med en kort gudstjeneste hvorefter der fællesspisning. Det plejer at være rigtig hyggeligt så kom og vær med. Denne gang er emnet for vores spaghettigudstjeneste: Påske. Tilmelding er ikke nødvendig.

5. september 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

8. september 2019, kl. 09:00Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

8. september 2019, kl. 09:30Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

8. september 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

8. september 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

8. september 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

8. september 2019, kl. 10:30Sted: Melholt Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

11. september 2019, kl. 17:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

12. september 2019, kl. 14:30Sted: Friplejehjemmet
Præst: Jeanette Nymann Geller

14. september 2019, kl. 10:00Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

15. september 2019, kl. 09:00Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

15. september 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

15. september 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Hanne Svensmark

15. september 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Kristian Brogaard

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

15. september 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

17. september 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

22. september 2019, kl. 09:00Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

22. september 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

22. september 2019, kl. 10:00Sted: Dronninglund Kirke
Præst: Rune Leo Thomassen

22. september 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Gitte Lykke Andersen

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

22. september 2019, kl. 10:30Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

22. september 2019, kl. 10:30Sted: Aså Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

29. september 2019, kl. 09:00Sted: Øster Brønderslev Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

29. september 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

29. september 2019, kl. 10:00Sted: Dorf Kirke
Præst: Hanne Svensmark

29. september 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

29. september 2019, kl. 10:30Sted: Hallund Kirke
Præst: Jens Staghøj Liisberg

29. september 2019, kl. 10:30Sted: Melholt Kirke
Præst: Jeanette Nymann Geller

29. september 2019, kl. 11:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

1. oktober 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

3. oktober 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

6. oktober 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

6. oktober 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

13. oktober 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

13. oktober 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

15. oktober 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

20. oktober 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

20. oktober 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

27. oktober 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

27. oktober 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

29. oktober 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

3. november 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

3. november 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

5. november 2019, kl. 17:00Sted: Melholt Kirke
Præst: Pernille Gilbak Jensen

Spaghettigudstjenester er gudstjenester i børnehøjde. Vi starter i kirken med en kort gudstjeneste hvorefter der fællesspisning. Det plejer at være rigtig hyggeligt så kom og vær med. Denne gang er emnet for vores spaghettigudstjeneste: Påske. Tilmelding er ikke nødvendig.

7. november 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

10. november 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

10. november 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

12. november 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

17. november 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

17. november 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

24. november 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

24. november 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

26. november 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

1. december 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

1. december 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

1. december 2019, kl. 13:00Sted: Ørum Kirke
Præst: NN

Nærmere herom.

5. december 2019, kl. 10:00Sted: Hellevad Kirke
Præst: NN

8. december 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

8. december 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

10. december 2019, kl. 10:15Sted: Plejehjemmet Kornumgård
Præst: Thomas A. Uth

Gudstjeneste på plejehjemmet KornumgårdDer er altergang hver gang

15. december 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

15. december 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

22. december 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

22. december 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

29. december 2019, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

29. december 2019, kl. 10:30Sted: Brønderslev Kirke
Præst: Thomas A. Uth

3. s. e. trinitatis Luk. 15, 1-10

5. januar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

12. januar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

19. januar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

26. januar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

2. februar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

9. februar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

16. februar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

23. februar 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

1. marts 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

8. marts 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

15. marts 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

22. marts 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

29. marts 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

5. april 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

12. april 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

19. april 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

26. april 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

3. maj 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

10. maj 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

17. maj 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

24. maj 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

31. maj 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

7. juni 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

14. juni 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

21. juni 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

28. juni 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

5. juli 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

12. juli 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

19. juli 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

26. juli 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

2. august 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

9. august 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

16. august 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

23. august 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

30. august 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

6. september 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

13. september 2020, kl. 10:00Sted: Hjallerup Kirke
Præst: Marie Kirketerp

Ultimate Web A/S